0
0 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 5
Loading...
Stream in HD Download in HD
Bim 29 Aralık Aktüel Ürün Kataloğu

Bim 29 Aralık Aktüel Ürün Kataloğu

Bu hafta incelmesini yapacağımız Bim 29 Aralık 2017 Aktüel ürünler kataloğundan herkese merhaba. Aktüel ürünlerin en gözde adresi olan Bim market raflarda bulundurduğu kaliteli ürünleri ile müşterilerin ilgisini çekmeyi başarıyor.

Bim Market Salı ve Cuma olmak üzere hafta da iki kez yayınladığı indirim katalogları ile müşterileri markete çekmeyi başarıyor. Bim market hem kaliteli hem uygun fiyatlı ürünlerin olduğu için çok fazla talep görüyor. Sizleri daha fazla bekletmeden Bim 29 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğun incelmesine geçelim.

 

BİM marketler zincirinde önümüzdeki haftalar içerisinde raflarda bulunacak ürünler nelerdir ? Müşterileri bu hafta içerisinde hangi sürprizler bekliyor? İşte BİM 29 Aralık aktüel ürünler kataloğundan detaylar, siz değerli takipçilerimize özel…

 

Bim aktüel dergisinin Türkiye genelinde yayınlanmasıyla birlikte markete gelecek indirimli ürünlerde belli oldu. Bim 29 Aralık 2017 kataloğuna gelen ürünleri sizlere açıklamaya başlıyoruz.

 

BİM’de Cuma günleri yapılan ve hafta süresince devam eden BİM Haftanın Yıldızları Kampanyası başladı. Yeni haftada satışa sunulan ürünler yine müşterileri cezbediyor. Satışa sunulan onlarca üründe %35’e kadar fiyat indirimi uygulanıyor.

Yeni kampanya tarihinde geçerli olacak BİM 29 Aralık 2017 aktüel dergisinin yayınlanması ile beraber Cuma gününden itibaren müşterileri bekleyecek indirimli ürünler de belli oldu. İşte 15 Aralık 2017 BİM kataloğunda yer alan indirimli ürünlerden bazıları:

Aktüel ürünler kataloğu henüz yayınlanmadı fakat BİM’e gelmesini istediğiniz ürünleri yorum olarak belirtebilirsiniz.

 

Views: 46

Genre: BİM AKTÜEL