0
0 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 5
Loading...
Stream in HD Download in HD
TURKCELL BEDAVA İNTERNET 2018

TURKCELL BEDAVA İNTERNET 2018

Selam arkadaşlar bedava internet paketi kampanyalarımızı paylaşmaya devam ediyoruz. Sizler için 2018 bedava internet paketleri Turkcell tarafından her zaman yayımlanmaya devam etmektedir. Yıllardan beri süre gelen operatör kampanyaları kullanıcıların internet talebini daha’da arttırmış durumda diyebiliriz. Amacımız var olan Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır 2018 ? kampanyası ile alakalı bütün paketleri bir araya toplayıp sizler için daha kaliteli bir kullanımı sağlamak olacaktır.

Sitemizi sürekli takip edip çeşitli kampanyalardan haber alabileceğinizi bilmenizi isteriz. Bir çok bedava internet paketleri hakkında bahsetmek bizim işimiz diyebilirim. Sayfamız yeni olması ile beraber avantajı’da bu oluyor tabi, en güncel ve yeni bedava internet paketi hakkında daha kolay bilgi alabiliyorsunuz. İnternette gezindiğimde fark ettim ki genel anlamda ücretsiz bloglar’da 2 3 yıl önceki hediye internet paketleri hakkında bilgiler paylaşılmış, Bedava internet 2018 olarak sizlere bütün operatörlere ait en yeni hediye internet paketlerini sunmak olacak. Şimdi sizlere 2018 yılına ait kampanyalardan bahsedeceğiz, umarım Turkcell kullanıcıları için faydalı bir paylaşım olur.

Turkcell Yılbaşı Bedava internet 2018

1/12 Otomatik Ödeme 2GB Hediye İnternet Kampanyası

Kampanyadan yararlanmak için sadece otomatik ödeme talimatı verilmesi ve ilk fatura ödemesinin talimattan yapılması yeterlidir, ek bir katılım talebine ihtiyaç yoktur. Fayda otomatik tanmlanacaktır.

( 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir. )

Turkcell Yaani Uygulaması Bedava internet Paketi

2/12 Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet Paketleri

Hesabım uygulamasından salla kazana giriş yap ve telefonu salla 10GB’ a kadar bedava internet kazan.

Turkcell’lilerin yoğun talebi üzerine tekrardan gündeme gelen Salla Kazan Bedava internet kampanyası ile milyonlarca kişi bedava internet aldı. Cihazı ve hattı 4.5G uyumlu olan müşteriler için geçerli olan bu kampanyayı kaçırma.

 

  • Salla kazan kampanyası 1 Eylül 2018 tarihine kadar geçerli. Devam Ediyor.

 

3/12 Faturalı Haydi Gel 2GB Bedava İnternet

Belirtilen faturalı paketlerden birine geçiş yaptığınızda 12 ay boyunca her ay bedava 2GB internet hattınıza bedava yüklenir. 1 yılda ücretsiz 24GB internet kullanmış olursunuz. Yeni faturalıya geçiş yapacak olan, hattını taşıyan veya yeni hat alan aboneler yararlanabilir.

Detaylar;

Turkcell, 12 ay 2 gb bedava internet veren faturalı kampanyası ile bir çok kişinin dilinde. Nisan ayının son gününe kadar geçerli olan bu bol internetli paketten bütün faturalı yeni Turkcell’liler yararlanabilecekler. Daha öncesinde farklı bir operatörün yıl başı kampanyası olarak böyle bir hediye içerik verdiğini belirtmiştik. Bu defa ise Türkiyenin büyük çoğunluğunun kullandığı GSM Operatörü Turkcell tarafından böyle bir adım atıldı. 30 Nisan 2018 tarihine kadar hattını taşıyan, faturalı hatta geçiş yapan veya yeni faturalı hat alan müşteriler belirtilen paketlerden birinde olduğu taktirde 12 ay boyunca her ay 2 gb ücretsiz internet sahibi oluyor. Bu yeni kampanya ile Turkcell bedava internet paketlerine bir yenisi daha eklenmiş oldu.

 

Turkcell faturalı bireysel müşteriler interneti bol bol kullanabilsin diye 1 yıl da toplam 24 gb ücretsiz internet sahibi oluyorsunuz. Haydi Gel 2 GB bedava internet ile gece gündüz fark etmeden internette oyun oynayabilir, sosyal medya hesaplarınızı kontrol edip dilediğiniz kişilerle iletişime geçebilirsiniz. Bununla beraber Turkcell her daim yenilediği ücretsiz internet kampanyaları ile paketinizde interneti her zaman en üst seviyede tutacaktır. Bir çoğunuzun bildiği gibi 4.5G kullananlara özel Salla Kazan kampanyası ile hediye internet paketleri verilmekte. Paket nasıl oluyor, nasıl yapılır ? gibi sorular sormaya başlayan arkadaşlar alt kısımda yer alan nasıl yapılır başlığını kontrol edebilirler. Bahsettiğimiz kampanya ile Turkcell 2018 bedava internet paketlerine ne kadar fazla önem verdiğini bir defa daha bizlere hatırlatıyor.

 

4/12 Turkcell GNÇ Gece 1GB Ücretsiz İnternet

FATURALI GNÇ GECE 1GB BEDAVA İNTERNET PAKETİ

22:00 – 06:00 saatleri arasında geçerlidir. GNÇ Eko Paketi ve GNÇ Eko yıllık abonelik yapan müşteriler için geçerlidir.

 

5/12 GNÇ FULL 10GB Paketi – 1GB Bedava internet

Faturasız GNÇ FULL 10GB Tarifesi – 1GB Bedava internet

Turkcell Bedava İnternet Kampanyası

1-) Merhaba gençler, GençTarife ve GençPlus Tarifelerinde olmayıp kampanya süresince hazır kartlarına 30 TL ve daha üst limitte TL yükleyen bireysel Hazır Kart’lı abonelerine, 1 ay boyunca geçerli mobile.twitter.com sitesinde kullanılmak üzere 250 MB’lık internet hediyesi kazanacaktır.
-Son tarih 28 Şubat 2018

2-) 18 Temmuz – 31 Aralık 2019 tarihleri aralığında BiP üzerinden 5 gün boyunca ard arda 10 adet sms gönderen Turkcell’liler haftalık 1 GB hediye internet kazanacaktır. Süresi Doldu.

18 Ağustos 2019 tarihi başlangıcı ile BiP’te grup kurup, gruba ilk mesajını gönderen abonelerde 1GB hediye internetin sahibi olacaklardır. Bu Kampanyadan herkes 30 günde 1 defa faydalanabilirler.

Turkcell Bedava İnternet 2018 Nasıl Yapılır ?

Bir çok kişi bu tür bilgiler paylaşır, fakat bunun en kalitelisini bedava internet paketi olarak bizler yapıyoruz. Kaliteli diyoruz çünkü editörlerimiz sürekli sayfa içi konuları güncellemekte. Bununla beraber en yeni çıkan hediyeleri de sizlerle paylaşmaktalar. Turkcell Bedava internet 2018 nasıl alınır ?, konusuna değinecek olursak. Öncelikle sizler için belirttiğimiz adımları kusursuz bir şekilde yapmanız gerekiyor. Bu adımları tarife uygun yaptığınız taktirde herhangi bir sorun yaşamadan hediyelere sahip olabilirsiniz. Bazı kampanyalar KOD ile bazıları ise Uygulamalar vasıtası ile katılım almaktadır. Bunlara kesinlikle dikkat etmelisiniz. Sayfamızdaki yapacağınız arama sorguları veya kategoriler arasında da turkcell bedava internet 2018 sonuçlarına erişebilirsiniz. Ayrıca Google Play ile arası oldukça iyi olan Turkcell Uygulamalarını’da takip etmeyi unutmayın. Milyonlarca kişi Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar ile 2018’de hediyelerini aldı bile.

Views: 107

Genre: Turkcell Bedava İnternet